Diskusia:Umelá inteligencia v počítačových hrách

Z Kiwiki
Verzia z 22:20, 28. november 2010, ktorú vytvoril Pepec (diskusia | príspevky) (Vytvorená stránka „Pri mojom hodnotení som sa snažil byť subjektívno-objektívny preto je moje hodnotenie nasledovné: - za obsah dávam '''2''' body - výstižné a dobre zvolené - nár…“)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pri mojom hodnotení som sa snažil byť subjektívno-objektívny preto je moje hodnotenie nasledovné: - za obsah dávam 2 body - výstižné a dobre zvolené - náročnosť problematiky hodnotím za 2 body - náročnosť bola na dobrej úrovni, no na plný počet to podla mňa nebolo - spôsob spracovania hodnotím 2 bodmi - obsah sa mi páčil použité pojmy boli vysvetlené dobre a páčilo sa mi, že autor niekde použil aj príklady na konkrétne hry čo mi pomohlo utvoriť si lepší obraz - názov 1 bod - nie je čo vytknúť, názov súvisel s obsahom - formálna stránka je hodnotená 2 bodom - myslím že je na dobrej úrovni

Celkové hodnotenie je 9 bodov. Téma ma zaujala, pojmy sú dostatočne vysvetlené. Jednoducho popísané algoritmy s príkladmi.

Hodnotiteľ: Bc. Peter Rusko